Izolacja pianą PUR w województwie wielkopolskim – szybko i bezpiecznie

Ocieplenie pianką jest ostatnimi czasy coraz popularniejszą metodą termoizolacji dachów, poddaszy, stropów, ścian czy fundamentów. Oczywiście do tego rodzaju prac wykorzystuje się różne rodzaje i typy pianek – materiał, którym postanowimy ocieplić fundament, powinien mieć inne właściwości, niż pianka stosowana chociażby na poddaszu.
I tak też jest w rzeczywistości. W naszej ofercie znajdziecie zarówno pianki otwartokomórkowe, przeznaczone głównie do izolacji poddaszy i stropów, jak i zamkniętokomórkowe, które doskonale sprawdzają się jako izolacja fundamentów oraz posadzek. Co więcej, zastosowanie naszych produktów daleko wykracza poza budownictwo indywidualne czy domy jednorodzinne. Z wyprodukowanych przez nas pianek termoizolacyjnych korzystają także chociażby inwestorzy przemysłowi. Co automatycznie oznacza, że piany izolacyjne Purios sprawdzają się w każdych warunkach, nawet tych najbardziej ekstremalnych.

Izolacja natryskowa pianką PUR w województwie wielkopolskim

Odpowiednia temperatura powietrza w mieszkaniu jest jednym z najważniejszych czynników decydujących o komforcie życia domowników. Ogrzewanie czy klimatyzacja mogą jednak nie wystarczyć. Co więcej, koszty utrzymania domów, które nie są w żaden sposób termoizolowane, drastycznie rosną. Dlatego odpowiednia termoizolacja, na przykład wykonana pianą PUR, wydaje się być w takim przypadku optymalnym rozwiązaniem. Nawet w Wielkopolsce, która przecież nie jest regionem o wyjątkowo ostrym klimacie.

Dlatego jeżeli jesteś z Wielkopolski i planujesz zmodernizować swoją nieruchomość, koniecznie zainwestuj w dobrą i skuteczną termoizolację natryskową zaprojektowaną i wykonaną przez specjalistów Purios.

Zapraszamy!