Izolacja poddasza na Dolnym Śląsku – skuteczna z odpowiednim materiałem

Natrysk piany PUR to metoda termoizolacji idealna dla nieruchomości narażonych na obecność trudnych warunków pogodowych. Jeżeli aplikujemy otwartokomórkową pianę na przykład na poddaszu i robimy to prawidłowo, wówczas mamy pewność, że dotrze ona do wszystkich szczelin oraz trudno dostępnych miejsc, a następnie wypełni je, gdy zwiększy swoją objętość.

Co więcej, jest to materiał, który w takim samym stopniu chroni przed zbyt niską, jak i zbyt wysoką temperaturą. Dolnośląskie, szczególnie w części nizinnej, jest w skali roku dość dobrze nasłonecznione. Tym samym poddasze, które zostanie zaizolowane pianą PUR, nie powinno być pomieszczeniem, w którym w ciągu dnia jest zbyt gorąco.

Nie są to jednak wszystkie zalety ocieplenia pianą otwartokomórkową. Materiał ten jest paroprzepuszczalny, a także na tyle lekki, że nie stanowi w zasadzie żadnego obciążenia dla stropów, ścian czy dachu. Jest również wytrzymały – na piany Purios dajemy aż 25 lat gwarancji.

W naszej ofercie znajdziecie także pianę zamkniętokomórkową. Czyli termoizolację aplikowaną metodą natryskową na fundamenty, pod posadzki oraz podłogi czy na dachy płaskie. Piana zamkniętokomórkowa nie kruszeje pod wpływem znacznych obciążeń statycznych, a jeżeli zostanie pokryta polimocznikiem, wówczas nie ulegnie zniszczeniu nawet pod wpływem mrozu, promieni słonecznych czy ulewnych deszczów.

Izolacja pianą PUR w województwie dolnośląskim – trwała i niezawodna

Oczywiście działamy na terenie całego województwa dolnośląskiego, a nie tylko w największych miastach regionu – Wrocławiu, Legnicy, Wałbrzychu czy Jeleniej Górze. Dlatego jeżeli w bliższej lub dalszej przyszłości planujesz wykonać ocieplenie dachu albo poddasza w budynku znajdującym się na Dolnym Śląsku, zachęcamy do skorzystania z naszych produktów, na które – przypominamy – dajemy aż 25 lat gwarancji!