Szkolenie z zasad i sposobów przetwarzania systemów natryskowych

Data publikacji:
Data aktualizacji:
Szkolenie z zasad i sposobów przetwarzania systemów natryskowych

W minionym tygodniu zorganizowaliśmy szkolenie dotyczące systemów natryskowych Purios. Zaproszeni wykonawcy poznali w teorii i praktyce nowoczesne metody izolacji pianą poliuretanową.

W części teoretycznej szkolenia przedstawione zostały szczegółowe zasady przygotowania powierzchni do natrysku pianą poliuretanową, dobór i zastosowanie odpowiedniego materiału zgodnie z przeznaczeniem oraz aspekty dotyczące konserwacji maszyn. Dla wykonawców była to okazja do zadania szczegółowych pytań i rozwiania wszelkich wątpliwości pod okiem ekspertów.Druga cześć szkolenia to warsztaty, podczas których uczestnicy mieli okazję przećwiczyć w praktyce wykonanie natrysku. Każdy z uczestników został wyposażony w specjalny kombinezon i maskę. Pod okiem doświadczonych pracowników firmy Purinova wykonywano natrysk. Dla niektórych uczestników, był to pierwszy kontakt z pianą poliuretanową, dla innych okazja do zadania pytań technicznych.

To trzecie szkolenie z zasad i sposobów przetwarzania systemów natryskowych Purios w edycji jesiennej. Dotychczasowi uczestnicy organizowanych szkoleń, doceniają fakt, że spotykamy się w małych grupach. Dużą wagę przykładamy do przekazywania wiedzy. Szkolenia są okazją do wymiany doświadczeń, a także możliwością podnoszenia kwalifikacji.