Purios na Sprayfoam 2018 Convention & Expo w Mobile, USA

Data publikacji:
Data aktualizacji:
Purios na Sprayfoam 2018 Convention & Expo w Mobile, USA
Mamy zaszczyt poinformować, że w dniach 31 stycznia – 1 lutego weźmiemy udział w targach Sprayfoam 2018 Convention & Expo, które odbędą się w Mobile w stanie Alabama. Jest to coroczne spotkanie najważniejszych firm z branży izolacji natryskowej na rynku amerykańskim. Już dziś zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska pod numerem 621 w Arthur R Outlaw Convention Center w godzinach od 14 do 18.


Nasi reprezentanci z chęcią przedstawią państwu wszelkie szczegóły oferty związanej z pianą Purios, a także odpowiedzą na ewentualne pytania.

Organizatorem wydarzenia jest Spray Polyurethane Foam Alliance (SPFA). Jest to niezależna organizacja zrzeszająca firmy działające na rynku piany poliuretanowej w USA. Jej członkowie dbają o silną pozycję branży poprzez wzajemne wsparcie techniczno-rozwojowe, a także działalność edukacyjną zarówno wśród członków stowarzyszenia jak i inwestorów. Przykładem tego typu działania są targi, w których mamy przyjemność uczestniczyć.

W czasie targów odbędą się także liczne dodatkowe wydarzenia takie jak warsztaty z wykonywania natrysku piany poliuretanowej, prezentacje produktowe czy turniej golfowy dla uczestników. Pełny program można znaleźć w specjalnej broszurze informacyjnej dostępnej tutaj.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego stoiska.