Purinova po raz czwarty obecna na UTECH – międzynarodowych targach dedykowanych globalnemu przemysłowi poliuretanowemu

Data publikacji:
Data aktualizacji:
Purinova po raz czwarty obecna na UTECH – międzynarodowych targach dedykowanych globalnemu przemysłowi poliuretanowemu.
Przez 3 dni (29-31 maja) serce branży poliuretanowej biło w Maastricht, gdzie odbywały się największe w Europie i jedne z największych na świecie targi poliuretanów: UTECH Europe 2018.


UTECH niezmiennie od lat stanowi wydarzenie skupiające branżowych liderów całego przemysłu poliuretanowego. Podczas tegorocznej edycji 8000 uczestników spotkało się z przedstawicielami ponad 130 wystawców. Marka Purios zaprezentowała się wśród największych graczy w branży.

Idea wydarzenia

Targi UTECH Europe 2018 zostały stworzone, aby zapewnić uczestnikom przewagę konkurencyjną poprzez wymianę doświadczeń, promocję najnowocześniejszych technologii czy prezentację najlepszych praktyk.
Załoga Purinova złożona z połączonych sił Działu Handlowego, Działu Badań i Rozwoju oraz Zarządu przeprowadziła wiele owocnych rozmów z dotychczasowymi, a także nowymi partnerami w biznesie.

Częścią UTECH 2018 były konferencje oraz panele dyskusyjne prezentujące kierunki, w których zmierzał będzie europejski i globalny przemysł poliuretanowy w najbliższych latach.

Purinova już po raz czwarty obecna była na targach UTECH. Następna edycja odbędzie się w Maastricht w 2021 roku, na którą już dziś zapraszamy.